Sabina Kocełuch

Serdecznie polecam Dawida, jako trenera osobistego. Jako trener nauczył mnie cierpliwości w dochodzeniu do celu, zajęcia z nim są bardzo przyjemne i co najważniejsze dla osób o słabszej woli, zachęcają do dalszego ćwiczenia i rozwijania się. Co lepsza ćwiczenia z Dawidem pokazały mi że wszystko jest do osiagnięcia -wymarzona sylwetka, ale miały tez wpływ na psychikę- człowiek jesli chce- osiągnie wszystko.

Wiola Bączek

Trening z trenerem to najskuteczniejszy i najszybszy sposób na zdobycie idealnej sylwetki i aby cieszyć się zdrowiem i formą. Zajęcia są pełne profesjonalizmu, każdy może liczyć na indywidualne podejście trenera do ćwiczącego. Każdy trening to inne mięśnie, które biorą udział w formowaniu sylwetki. Zajęcia z Dawidem Ptakiem, prywatnym trenerem to dobry start w zdrowy tryb życia, trenując mam więcej siły, jestem pewniejsza swojej sylwetki, a atmosfera na zajęciach jest przyjazna otwarta dla nowych chętnych, których przybywa. Polecam.

Monika Żesławska

Szczerze polecam wszystkim pełne profesjonalizmu zajęcia Crossfit, prowadzone przez trenera personalnego Dawida Ptaka w OSiR Zawiercie. Treningi są skierowane do wszystkich, zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę ze zdrowym i aktywnym stylem życia, jak i dla tych już bardziej zaawansowanych. Osoby mające nawet jakieś wady postawy, również mogą liczyć na indywidualne podejście, fachowe porady i pomoc w ich korygowaniu. Zajęcia prowadzone przez Dawida rozwijają siłę, kształtują sylwetkę i zdecydowanie poprawiają kondycję fizyczną, a efekty są widoczne i odczuwalne już po kilku zajęciach. Formuła zajęć to: rozgrzewka, trening właściwy i oczywiście stretching (rozciąganie). POLECAM!!!

Zofia i Tomasz Gawareccy

NIEUGIĘTY :P, rzetelny, oryginalny, energiczny, entuzjastyczny=REZULTAT GWARANTOWANY!!! - to cały DAWID (nasz trener personalny)!!!! Cieszymy się, że poddaliśmy się jego treningowi i naciskom - WARTO BYŁO!!! OSTRA JAZDA!!! Efekty widoczne po kilku treningach. WSZYSTKIM serdecznie polecamy zajęcia grupowe i indywidualne z DAWIDEM!!!! :D Zosia i Tomaszek Gawareccy :)

Ewa Kret

Pragnę zarekomendować  Dawida Ptaka  - trenera personalnego jako osobę niezwykle kompetentną
i doświadczoną. Profesjonalny, wymagający, skuteczny – te słowa najlepiej go określają. Dawid ułożył dietę dopasowana do moich potrzeb a każdy trening  cechował się dużym urozmaiceniem – nie ma mowy o monotonii. Przed rozpoczęciem współpracy z Trenerem ważyłam 72 kg i byłam nałogowym żarłokiem. Dzięki Dawidowi zmieniłam swoje nawyki żywieniowe oraz zaczęłam tracić zbędne kilogramy. Naprawdę, polecam Wszystkim,  którzy chcą się odchudzać zdrowo, z głową i bez żadnych ubytków na swoim zdrowiu!

Justyna Grychtolik

Nie jestem zwolenniczką pisania w stylu „urzekła mnie Twoja historia”. Zrobię to wyłącznie dla Dobrego Trenera jakim jest  Dawid. Trafiłam do Dawida chcąc a nie mogąc ćwiczyć z uwagi na dużą dyskopatię. Po dwóch treningach zaczęłam wątpić, że wrócę jeszcze do dawnej formy. Na trzecim treningu mnie dosłownie „przeczołgał”;-), co robi do chwili obecnej i za co jestem mu wdzięczna. I nie pozwala się poddawać… niczemu.
Można? Można. :-D Świetny, profesjonalny, skuteczny, przy tym szalenie sympatyczny i uparty na treningach.
Uczy walczyć ze swoimi słabościami… Dawidzie, jesteś Wielki !!! :-D Dziękuję Niech Moc dalej będzie z Tobą ;-)

Iwona Krawczyk i Ewa Kowacka

Dawid Ptak trener personalny w Zawierciu. Trenujemy z Dawidem od kilku miesięcy. Na początku przeprowadził z nami wywiad, a potem ustalił ćwiczenia. Każde kolejne zajęcia to inny rodzaj ćwiczeń z wykorzystaniem różnego rodzaju przyrządów. Ćwiczenia pod Jego okiem muszą być wykonywane rzetelnie. W chwili obecnej widzimy rezultaty (mięśnie są widoczne, ciało sprężyste, wyrobiona kondycja fizyczna i wydolnościowa). Dawid ma dużą wiedzę na temat zdrowego trybu życia na co kładzie duży nacisk. Monitoruje stan zdrowia ćwiczącego przez wykonywanie analizy składu ciała oraz pomaga w utworzeniu odpowiedniej diety. Szczerze polecamy Dawida jako trenera personalnego.

Rafał Słuszniak

Profesjonalny, wymagający i skuteczny - taki jest Dawid! Już od pierwszych zajęć wiedziałem, że trafiłem na odpowiednią osobę, która zmotywuje mnie do działania oraz będzie nad wszystkim czuwać. Trening dopasowany do moich potrzeb oraz odpowiednia dieta ułożona przez Dawida pomogły mi osiągnąć dobrą formę i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Z całą odpowiedzialnością polecam go osobom, które szukają profesjonalnego trenera oraz chcą osiągnąć konkretne cele - zrzucić wagę lub zbudować tkankę mięśniową.

Dziękuję Dawidowi za dotychczasową opiekę trenerską i dietetyczną. Najważniejsze, że zmieniłem styl życia na taki, w którym lepiej się czuję i mam więcej siły i chęci do dalszej pracy nad sowim ciałem. Polecam gorąco!!!

Łukasz Krawczyk

Rekomenduję Dawida Ptaka Trenera Personalnego działającego przy OSiR Zawiercie jako godnego polecenia fachowca w swojej dziedzinie. Współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu i trwa stale, ponieważ przynosi znakomite efekty. Cele mojego treningu zawierają: - poprawę kondycji - redukcję wagi - poprawę sylwetki. Jego fachowy zakres treningu to: - wywiad na pierwszym treningu - ustawienie indywidualnego zakresu ćwiczeń - różnorodność ćwiczeń z wykorzystaniem profesjonalnych przyrządów (od początku trenowania nie powtórzyło się żadne z ćwiczeń) - pomoc w dobraniu prawidłowej diety - analiza składu ciał BIA - elastyczność w ustalaniu terminu ćwiczeń. Powierzając Dawidowi swoje cele, dzięki jego zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, można być pewnym bardzo dobrych efektów w krótkim czasie. Godna docenienia jest jego duża wiedza, którą zdobył przez kilkanaście lat uprawiając sporty walki, a obecnie jako trenera CrossFit. Polecam indywidualne treningi z Dawidem Ptakiem !!!

Klaudia Kułach

Ze względu na problemy z odcinkiem lędźwiowym postanowiłam znaleźć trenera, który nie zrobi mi „krzywdy”. Zbadałam opinie, które krążą na mieście oraz w Internecie i tak trafiłam do Dawida Ptaka. Bardzo profesjonalny, posiada dużą wiedzę merytoryczną. Treningi bardzo różnorodne. Podejście jest bardzo indywidualne ponieważ, zanim zaczną Treningi przeprowadza ankietę dotyczącą osoby. Na zajęciach super atmosfera. Koryguje nawet najmniejsze wady postawy podczas ćwiczeń co jest bardzo ważne przy problemach, które ja posiadam. Dzięki treningom z Dawidem udało mi się zrzucić 10 kg w 2,5 miesiąca. Co ważniejsze, wyeliminowało to bóle, które często posiadałam. Dietę układana indywidualnie i uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Gorąco polecam.

Magdalena Kaczmarska

Dawid jest naprawdę świetnym trenerem personalnym. Profesjonalny, przygotowany merytorycznie, z duża wiedzą o sporcie, rehabilitacji i dietetyce. Potrafi tę wiedzę dobrze przekazać i stale ją aktualizuje. Odpowiednio dopasowuje ćwiczenia do potrzeb, zawsze pilnuje, żeby były prawidłowo wykonane. Jednocześnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów. Jego treningi są bardzo różnorodne i co najważniejsze – dają widoczne rezultaty. A do tego to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam treningi z Dawidem pod jego fachowym okiem.

Paweł Gącerz

Pragnę zarekomendować Dawida Ptaka-trener personalny jako osobę niezwykle kompetentną i doświadczoną.
Dawid to właściwy człowiek na właściwym miejscu. To dzięki jego metodom treningowym i diecie schudłem
26 kg w 4mc!!! a to jeszcze nie koniec
Polecam w 100 % !!!

Paweł Grzebieluch

Rekomenduję współpracę z Panem Dawidem Ptakiem – trenerem personalnym, który świadczy swoje usługi w sposób rzetelny. Jest zaangażowany i otwarty na uwagi, profesjonalnie podchodzi do powierzonych mu zadać. Swoją postawą potrafi zmotywować każdego do podjęcia działań, w tym przypadku walki o wymarzoną sylwetkę. 
Polecam treningi pod okiem Pana Dawida Ptaka. Współpracuję z Panem Dawidem dopiero od pewnego czasu,
a efekty pracy już są zauważalne.

Ewelina W.

InShot_20200714_082145210.jpg

Jak wygląda trening personalny pod okiem Dawida Ptaka? Odpowiedź jest prosta: ciężki, męczący ale przede wszystkim efektywny. Przez 7 miesięcy miałam okazję ćwiczyć pod nadzorem Dawida. Jego znajomość anatomii, metodyki prowadzenia zajęć oraz wiedza na temat zdrowego odżywiania przyczyniły się do osiągnięcia niesamowitych efektów. Naszym celem było zmniejszenie wagi ciało o 10kg. Dodatkowo w obwodach ciała straciłam łącznie 30cm, zmniejszył się procent tkanki tłuszczowej. Ponadto, co bardzo mnie cieszy, wzrosła masa tkanki mięśniowej oraz zwiększyła się siła moich mięśni. Poprawiła się także moja wydolność treningowa.

Bardzo polecam treningi personalne z Dawidem! Zajęcia zawsze dostosowane do aktualnego stanu zdrowia i kondycji swoich podopiecznych. Przemiła atmosfera, kreatywne podejście dodatkowo motywowało do regularnych treningów.