© 2017 by JuraFit. All rights reserved.

HONORUJEMY KARTY:

logo fs.png

Z NAMI ROZWINIESZ SKRZYDŁA
GET YOUR WINGS UP

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA / SING UP
1/4

Jurafit
cf zawiercie

Zapraszamy na zajęcia Cross Fitness, który jako trening funkcjonalny składający się z połączenia trzech elementów: podnoszenia ciężarów, ćwiczeń cardio i gimnastyki przynosi bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim kształtuje sylwetkę oraz cechy motoryczne takie jak siła, koordynacja ruchowa, zwinność, zręczność, moc, wytrzymałość, skoczność, szybkość oraz gibkość. Nie bez znaczenia jest również wpływ zajęć na układ krążenia, a wzmocnienie mięśni zapobiega kontuzjom. W JuraFit często odnajdziemy elementy biegania, przysiady, podciąganie, pompki, podskoki, brzuszki, itp.
W zależności od ćwiczeń, obciążenie stanowi ciężar własnego ciała lub sprzęt taki jak: sztangi, platformy, piłki lekarskie, kettlebells, piłki gimnastyczne, liny, opony, rowery oraz cały wachlarz przyrządów do treningu funkcjonalnego. Trening za każdym razem się zmienia tak by nie wpaść w monotonie. Trener który dba o bezpieczeństwo wykonywania poszczególnych ćwiczeń decyduje jaką formę ćwiczeń dobrać do zajęć - raz grupa wykonuje fantastyczny trening kondycyjny poprawiający wydolność serca i płuc, drugim razem wzmacniają mięśnie nóg i grzbietu, zaś innym razem grupa popracuje nad zwiększeniem siły całego ciała. W treningu może uczestniczyć każdy kluczem do sukcesu jest skalowanie czyli dopasowanie obciążenia, intensywności i czasu poświęconego na dane ćwiczenie do indywidualnych możliwości. Korzyści z treningu to znaczna poprawa wydolności organizmu, kondycji, wytrzymałości, gibkości, koordynacji i równowagi. Zajęcia trwają godzinę i przedstawiają się następująco: rozgrzewka i praca nad mobilnością – omówienie techniki przed wykonywanym treningiem – Workout Of the Day (WOD) czyli trening dnia – stretching (rozciąganie) & cool down (wyciszenie). Ponadto oferujemy zajęcia tylko dla Pań FIT LADY - to coś więcej niż aerobik.

Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalizm.

 
 

treningi w naszym BOXIE

Mamy dla Ciebie szeroką gamę treningów do wyboru od zajęć grupowych różnego typu do treningów personalnych. 
Na początek jeżeli nie wiesz co to CF przyjdź na darmowe INTRO Beginners, na którym dowiesz się podstaw i odbędziesz swój pierwszy trening. BEGINNERS to zajęcia dla początkujących z naciskiem na nauczenie podstawowych elementów CF.
WOD to esencja Cross Fitnessu, zajęcia dopasowane są dla osób początkujących, jak i
średnio-zaawansowanych. 
Wszyscy, którzy chcą poćwiczyć tradycyjnie na siłowni, znający technikę i terminologię zapraszamy na godziny GYM. Panie zapraszamy na zajęcia kształtujące kobiecą sylwetkę FIT LADY. 
Dla najmłodszych mamy ofertę zajęć Fit Kids. Dodatkowo proponujemy zajęcia: Olympic Weightlifting, Kettlebells, Endurance, Calisthenics/Street Workout,
TRX - Core oraz Mobility & Stretching. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

INTRO BEGINNERS

Bezpłatne

Pierwsze wejście na zajęcia Beginners. (prosimy o rezerwację, formularz powyżej).

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

25 PLN

Dotyczy wszystkich zajęć grupowych oraz Gym.

KARNET
4 WEJŚCIA

79 PLN

 Karnet na wszystkie zajęcia,
ważny 30 dni. Najlepszy wybór jeśli planujesz chodzić raz w tygodniu.

KARNET 8 WEJŚĆ 

139 PLN

 Karnet na wszystkie zajęcia,
ważny 30 dni. Najlepsza cena na zajęcia z trenerem dwa razy w tygodniu.

Dodatkowo bez limitu GYM.

KARNET
BEGINNERS

120 PLN

Karnet dla początkujących obejmuje zajęcia Beginners
oraz Gym.

KARNET FIT KIDS

80 PLN

Karnet miesięczny na zajęcia grupowe dla dzieci w wieku ok. 9-13 lat.

BEZ UMOWY I ZOBOWIĄZAŃ

KARNET
FIT LADY

120 PLN

Karnet wyłącznie dla Pań na zajęcia Fit Lady oraz Gym.
12 sesji ważne 30 dni.

Wejście jednorazowe na zajęcia grupowe oraz Gym

(prosimy o wcześniejszą rezerwację).

HONORUJEMY

OK SYSTEM 
FITPROFIT/FITSPORT

Bez dopłat

*

KARNET OPEN

159 PLN

Karnet na wszystkie zajęcia,
ważny 30 dni. Najlepsza cena jeżeli planujesz chodzić kilka razy
w tygodniu.

50-100 PLN

Ostateczna cena zależna jest od ilości treningów
i okresu współpracy.

TRENING PERSONALNY

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

*Możliwość utworzenia konta klubowicza ważnego 30 dni w systemie WodGuru dla posiadaczy kart: koszt 20 PLN

Fitness Coach

(co-owner)

Emilia

Trener Personalny, Trener Cross Treningu lvl I i II, Trener Kulturystyki, Trener Diagnostix, Dietetyk Sportowy.
Przedstawiam Wam swoją przygodę ze sportem i to jak zmienił moje życie na lepsze.
Podczas całej swojej edukacji zajęcia wychowania fizycznego zawsze były przeze mnie lubiane. Uwielbiałam lekkoatletykę w szczególności bieg sprinterski na 60 i 100 m. Udawało mi się osiągać takie wyniki by móc reprezentować szkołę w zawodach.
Później z różnych przyczyn regularna aktywność fizyczna zeszła na dalszy plan i przez dłuższy czas nie uprawiałam żadnego sportu. Źle się z tym czułam i postanowiłam to zmienić. Zaczęłam chodzić na zajęcia fitness i siłownię. Wiedziałam, że to jest to co chcę robić i „zarażać” sportem inne osoby. Odkąd regularnie ćwiczę, wzięłam udział w różnych imprezach sportowych jednocześnie sprawdzając siebie. Startowałam w biegach "4 pory roku", trzykrotnie brałam udział w zawodach Cross Training Games organizowane przez OSIR. Dwa razy z rzędu zajęłam 1 miejsce i raz miejsce drugie. Zaczęłam również brać udział w kursach i szkoleniach, które pozwoliły mi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu treningu funkcjonalnego, treningu cross, treningu personalnego, badań wydolnościowych oraz dietetyki
i suplementacji w sporcie. Cały czas poszerzam swoją wiedzę by móc przekazywać ją osobom, które chcą zacząć ćwiczyć i schudnąć, a nie wiedzą od czego zacząć.
Ćwiczę regularnie od 3 lat, 4-5 razy w tygodniu i wiem że tak już będzie zawsze bo bycie fit uzależnia
i daje mi wiele korzyści począwszy od świetnego samopoczucia (produkcja endorfin podczas wysiłku fizycznego), lepszej kondycji, wzrostu siły, wzmocnienia mięśni kończąc na czymś co zawsze daje największą satysfakcję: lepszy wygląd. Wspomniałam o tym na końcu ale dla osób które zaczynają przygodę z ćwiczeniami i właściwą dietą jest to główny powód dlaczego podejmują to wyzwanie ;)
Bycie fit dodaje pewności siebie a przy okazji poprawia się stan zdrowia. Zarówno dla mnie jak i dla wielu osób, które podejmują współpracę ze mną lepsza „wersja” siebie taka bez zbędnych kilogramów, naładowanych pozytywną energią to najlepsza nagroda za ciężki trening i motywacja do tego by działać dalej i osiągnąć swój wymarzony cel czego Wam i sobie życzę :)
 

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najefektywniejszą formą ćwiczeń dzięki, którym każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób. Treningi trwają około 60 min w dowolnej liczbie dni
w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości podopiecznego. Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu oraz rozciągnięcia mięśni (stretching asystowany). Więcej informacji na stronie w linku poniżej:

 

*Zajęcia biegowe ENDURANCE w weekendowe poranki z Grupa Jura’PL. Więcej informacji o spotkaniach na fanpage’u: Grupa Jura'PL.

 
 
Jurafit

Centrum Fitness & Treningu Personalnego

ul. 3 Maja 4 (Dworzec PKP) 42-400 Zawiercie

NIP: 6492121450     REGON: 360882254

tel: 535 13 18 13      e-mail: jurafit@gmail.com

Rachunek:

ING 34 1050 1591 1000 0092 0748 7431

(w tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko, rodzaj karnetu).

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej podanych danych w celu:

KONTAKTOWANIE SIĘ ZE MNĄ W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH OFERTY FIRMY JURAFIT

OTRZYMYWANIE MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH I INFORMACYJNYCH JURAFIT DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now